חדלות פירעון


חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי (התשע"ח - 2018) נכנס לתוקף בתאריך 15.09.19 ותפקידו להחליף את פקודת פשיטת הרגל אשר הסדירה את הנושא עד אז.
חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי, כשמו כן הוא – שם לעצמו כמטרה עיקרית לשקם כלכלית את החייב אשר נקלע במרבית המקרים למשבר כלכלי בתום לב, מבלי שיש לו את האמצעים ו/או היכולת להשיב את כל החובות לנושיו.
משרדנו מתמחה במתן סיוע משפטי בהליך חדלות הפירעון על כל היבטיו ומתעדכן חדשות לבקרים בפסיקות והלכות חדשות. הכל במטרה להוביל את לקוחותינו לקבלת ההפטר המיוחל תוך תקופה קצרה ובתשלום מינימלי.
להיות חייב כסף לנושים זהו דבר לא נעים בכלל, תחושה שכשלת, האשמות רבות וסכסוכים עם המשפחה, הבנק החליט לסגור את הברז, עיקולים בחשבונות, ריביות אסטרונמיות שהולכות ותופחות למחירים מפלצתיים, תביעות פתוחות בבתי המשפט, פקידי הוצל"פ שמגיעים לביתך, מימוש נכסים, עיקולים במשכורת ועוד פעולות רבות המדירות שינה מעינייך.
יחד עם זאת, חשוב לדעת שיש תמיד תקווה לפתוח בדרך חדשה בכל מצב יהא אשר יהא הבור העמוק בו אתם נמצאים כעת. לקוחות מרוצים רבים שטופלו על־ידי משרדנו כבר יצאו לדרך חדשה והיום הם מרגישים בטוחים להכניס כסף לחשבון הבנק מבלי לחשוש שמא יעוקל להם החשבון.
חשוב לדעת כי בשונה מפקודת פשיטת הרגל שהייתה בעבר, הליך חדלות הפירעון הינו ידידותי בהרבה עבור החייב. כל עוד החייב מתנהל בתום לב במסגרת ההליך, הוא ימצא את עצמו במוקדם או במאוחר (4 שנים בדרך כלל), נקי מחלק משמעותי מהחובות ובמקרים מסוימים אף מהחוב כולו. (על הבדלים בין הליך חדלות פירעון לפשיטת רגל ראו מאמר שכתבתי המופיע באתר).
אנו מזמינים אתכם לפנות למשרדנו לייעוץ, שבו נבחן בדקדקנות ומקצועיות האם הליך חדלות פירעון מתאים עבורכם בתקווה שתצאו עימנו למסע אשר בסופו תהיו חופשיים.
לפרטים נוספים ויצירת קשר, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.