הליך הסדר חוב, הינו הליך המתנהל מחוץ לכותלי בית המשפט או הוצאה לפועל במסגרתו, פונה עורך דין מטעם החייב לנושיו, בהתבסס על מסמכים, טענות משפטיות העומדות לצד הלקוח וכן נימוקים רלוונטיים נוספים. על־מנת לנסות ולהגיע להסכמות אשר יביאו לסגירת חובו של החייב אחת ולתמיד.
הליך הסדר חוב טומן בחובו קשיים רבים ומצריך מעורך הדין בעיקר אך לא רק, כושר ניהול משא ומתן ברמה הגבוהה ביותר תוך שימוש בנקודות התורפה אצל הצד השני. כל זאת על־מנת להביא להפחתת החוב לסכום הנמוך ביותר שישלם החייב.
כאשר לקוח פונה לעורך דין, החלופה הראשונה העולה לרוב היא הליך חדלות פירעון. אולם חשוב להבין שלא בכל מקרה זו האופציה הטובה ביותר.
שרון (שם בדוי) פנה למשרדנו בבקשה לפתוח בהליך חדלות פירעון (פשיטת רגל לפי החוק החדש) עקב חובות בסך של כ־1,000,000 ₪. לאחר שתיאר בפנינו את נסיבות המקרה שלו ולאחר שביררנו איתו את כל השאלות הרלוונטיות, הצענו לו מתווה קצר ויעיל בהרבה על פני הליך חדלות הפירעון (אשר נמשך במרבית המקרים כארבע שנים). ההצעה שעלתה על הפרק הינה הליך הסדרי חוב אל מול כל הנושים.
לאחר משא ומתן מתמשך עם כל הנושים של שרון, הגענו להסדר כולל על פיו שילם לנושיו סך של 223,000 ₪ המהווים הפחתה של 75% מחובותיו הנזכרים לעיל וכל זאת בהליך מקוצר שארך בסך הכל שלושה חודשים. בנסיבות המקרה, סבירות גבוהה שאילו היה פונה להליך חדלות פירעון, הוא היה משלם סכום גבוה בהרבה.
חשוב להבין שהליך הסדר חוב אינו תמיד אפשרי ולא מתאים לכל אחד אך במקרה כזה כמובן שעומדות לזכות החייב אלטרנטיבות נוספות שראוי שיבחנו על־ידי עורך דין המייצג את החייב.
בבוא הלקוח לבחון אפשרות להסדר חוב יש לבחון יחד עם הלקוח בין היתר את היקף החובות, זהות הנושים, יכולות התשלום של הלקוח, היקף הנכסים שלו באם קיים, משך הזמן שתיקי ההוצאה לפועל פעילים, מקורות למימון לסילוק החובות (עדיפות לתשלום אחד תמיד), ועוד פרמטרים רבים נוספים.
בהתייעצות עם עורך דין מקצועי הבקיא ברזי חדלות הפירעון, הוא ידע לומר לכם מה הוא המתווה המתאים עבורכם אשר בסופו תיצאו לדרך חדשה נקייה מחובות, עיקולים ונושים המתדפקים על דלתותיכם חדשות לבקרים.
פנו למשרדנו להתייעצות על מנת לתפור לכם את הטיפול הטוב ביותר במטרה לשחרר אותכם מחובות מעיקים ולהוציא אותכם לדרך חדשה כמו רבים וטובים מלקוחותינו.לפרטים נוספים ויצירת קשר, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.