כפועל יוצא מהתמחות המשרד בהליכי חדלות פירעון, מתמחה המשרד גם בייצוג לקוחות אשר נפגעו בעקבות התנהלות של תאגידים בנקאיים.
לאחר שנים רבות בהן ייצג עורך דין דורון בלו את הבנקים, הוא מכיר את המערכת מבפנים ואת כללי הרגולציה ואמות המידה אליהם כפופים הבנקים בשל היותם מעין גוף ציבורי כפי שקבע אף בית המשפט בפסיקות רבות שדנו בנושא זה.

בשל חובת האחריות המוגברת החלה על הבנק כאמור לעיל, לעיתים קרובות מבצעים פקידים מטעם הבנק כשלים רבים המביאים לפגיעה בלקוחות תמימים שנגרם להם נזק רב כתוצאה מכך.
כך למשל, במקרים רבים בהם לא עמד הבנק בדרישות הקבועות בחוק, פעלו בתי המשפט השונים לפטור את הלקוח מהערבות או מחלקה.
לקוח המשרד בשם איתמר (שם בדוי) פנה אלינו ממש לאחרונה לאחר שנתן ערבות למכר שעבד עימו כמה שנים. איתמר לא צפה שכמה שנים לאחר מכן, ימצא עצמו בהליך משפטי מול הבנק אשר פעל להגיש תביעה נגד איתמר בסכום של 150 אלף שקלים, היות והמכר לו נתן ערבות לא עמד בתשלום ההלוואה.

לאחר שבחנו את כתב הערבות שנתן לנו איתמר מצאנו ליקויים רבים בהתנהלות הבנק למשל העובדה שהבנק לא עמד בחובת הגילוי כלפי הערב מאחר ולא סיפר לו על חובות נוספים שיש לערב כלפי הבנק וכן העובדה שההלוואה ניתנת ללווה לצורך סילוק חוב הלוואה קיים.
די היה בליקוי זה בכדי להבין שהבנק חשוף לכך שבהליך משפטי קיים סיכוי רב שבית המשפט יבטל את כתב הערבות. לאחר משא מתן ארוך עם בא כוח הבנק, מתוך מטרה להקל על איתמר בתשלום שכר טרחה גבוה והליך שיפוטי מתמשך, הגענו להסכם עם הבנק על פיו ישלם איתמר לבנק 30 אלף שקלים בלבד ובכך מצא עצמו איתמר פטור מתשלום יתר הערבות.

לכן, חשוב מאוד במקרה בו הנכם מרגישים שנגרם לכם עוול כתוצאה מהתנהלות הבנק, מומלץ שתפנו לעורך דין הבקיא ברזי החוק והפסיקה ומכיר את התנהלות הבנקים מבפנים, כך שידע מעצם ניסיונו בתחום והתמחותו להוציא את המיטב עבורכם בין אם בניהול משא ומתן מול בא כוח הבנק ובין אם באמצעות הגשת כתב תביעה או כתב הגנה במקרה הצורך.
לפרטים נוספים ויצירת קשר, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.