“אין סיפוק גדול יותר מאשר לראות את סוף התהליך, שבו הלקוח עבר ממקום קשה, מאתגר, בעייתי, והוא יוצא לדרך חדשה.”
אנו מאמינים בעשיית צדק ונלחם עבורכם בכל דרך על מנת להשיג אותו. הניסיון, הגישה הגמישה וההבנה המעמיקה של הצדדים והסיטואציה - כל מקרה לגופו, מאפשר למשרד למצוא פתרונות חכמים, ולהוביל את לקוחותיו לדרך חדשה ומוצלחת. אנחנו לא מוותרים. תמיד ישנה דרך לפתרון המעשי ואנחנו נהפוך עולמות כדי למצוא אותה.
משרדנו מציע מגוון רחב של שירותים משפטיים של עורך דין בתחום המסחרי באזור השרון, תל אביב ומרכז הארץ. עורך דין דורון בלו הינו עורך דין המתמחה זה שנים רבות בתחום המסחרי עם דגש על דיני חדלות פירעון והוצאה לפועל ובאמתחתו טיפול בתיקים מורכבים ביותר.עורך דין דורון בלו צבר ניסיון משך שנים רבות בהן עבד בתפקידים בכירים במשרדים הבולטים ביותר במשק - והוביל את ההסכמים, המהלכים, והטיפול המשפטי בכל תיק ותיק.
בתפקידו האחרון, שימש עורך דין בלו, כמנהל מחלקת חדלות פירעון במשרד בכיר ביותר באזור המרכז. במסגרת תפקידו ייצג בנקים גדולים, תאגידי אשראי בולטים ולקוחות פרטיים עתירי ממון המוכרים לכל בתביעות סבוכות ומורכבות.
כיום, נמנה עורך דין דורון בלו על צוות עורכי הדין של עמותת דף חדש - https://freshstart.org.il/about/ עמותה ללא מטרות רווח, שמטרתה לשים קץ לחובות של משפחות בישראל, ולסייע לאלו שהסתבכו בחובות למצוא את הדרך לצאת מהם, בעזרת ליווי מקצועי הולם. העמותה מונה נבחרת של עורכי דין אשר עוברים סינון קפדני על ידי העמותה תוך עמידה בתו תקן מקצועי ובתעריפי שכר טרחה בפיקוח.
עורך דין בלו, הינו גם מייסד קבוצת הפייסבוק "חובות/פשיטת רגל/חדלות פירעון כל השאלות והתשובות במקום אחד" – קבוצה הנותנת סיוע ומענה ראשוני בנוגע לחובות.
המשרד חרט על דיגלו טיפול אנושי מסור ומיומן מתחילת התיק ועד סופו מבלי להותיר את הלקוח עם קצוות פתוחים לאחר מכן – מזמינים אותכם לעיין בעמוד הביקורות ולהיווכח בעצמכם אודות אינספור לקוחות מרוצים
לייעוץ והכוונה השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.